Menu
ویدئو های آموزشی

نمایندگی های صندوق فروشگاهی فراسو


اطلاعات پایه

در بخش اطلاعات پایه شما باید در ابتدا تعاریف اولیه‌ای از انبارها ، کاربران ، مشتریان ، محل تحویل داخل و پیک را با نام ‌گذاری خاص و دادن سطح دسترسی به‌خصوص در اختیار داشته باشید.

بیشتر...

بازگشت از فروش

در این قسمت از صندوق فروشگاهی می‌توانید در صورت انصراف مشتری، فروش انجام شده را مرجوع کنید تا فاکتور برگشت شده در فرایند حسابداری و انبارداری محاسبه شود. همچنین می‌توانید سند متناظر آن را چاپ کنید.

بیشتر...

گزارش

استفاده از هوشمندی تجاری رمز موفقیت در کسب و کار به شمار می‌رود. سیستم گزارش‌دهی این نرم افزار برای پاسخگویی به این نیاز راهکار بهینه‌ای برای استخراج اطلاعات ارائه داده و هدف این کار افزایش هوشمندی لازم برای تصمیم گیری و مدیریت کسب و کار است.

بیشتر...

انبارداری

برای وارد کردن محصولات به انبار و کنترل موثر آن‌ها از زمان دریافت تا لحظۀ تحویل ، آگاهی دقیق از میزان موجودی کالا در انبار ، مقدار مصرف آن و نیز جلوگیری از انباشته ‌شدن بیش از حد موجودی‌، می‌توانید از سیستم انبارداری صندوق فروشگاهی استفاده کنید

بیشتر...

تنظیمات

تنظیمات کلی دستگاه در این قسمت انجام می‌شود. تنظیمات به سه بخش تنظیمات کاربری ، تنظیمات برنامه ، تنظیمات لوازم جانبی تقسیم می‌شود.

بیشتر...

مشتریان

ثبت اطلاعات مشتری اقدامی است که به سهولت امرفروش و برقراری ارتباط نزدیک‌تر با مشتریان کمک می‌کند ، شما می‌توانید در هنگام فروش با وارد کردن نام مشتری یا شمارۀ مشتری به سرعت به همۀ اطلاعات مشتری دسترسی پیدا کنید. از دیگر اقداماتی که در این بخش صورت می‌گیرد اعطاء سقف اعتبار به مشتری است تا از آن پس مشتری قادر باشد به صورت اعتباری خرید کرده و در فواصل زمانی تسویه کند.

بیشتر...

حسابداری

در این صندوق فروشگاهی شما این امکان را دارید که تمام فعالیت‌های حسابداری مربوط به کسب و کار خود را انجام دهید ، این بخش شامل گزارش ، ثبت سند حسابداری ، اطلاعات حساب‌ها ، تراز حسا‌ب‌ها ، گزارش گردش حساب‌ها و تسویه حساب مشتریان است.

بیشتر...

فروش

اين بخش از نرم افزار صندوق فروشگاهى مربوط به فروش تمامى محصولاتی است كه از قبل در بخش محصولات ، آنها را ثبت کرده اید. در این بخش به راحتی به تمامی محصولات خود دسترسی خواهید داشت.

بیشتر...

خرید

در این قسمت می‌توانید خرید‌هایی که انجام داده‌اید را ثبت کنید. با ثبت خرید ، ورودی به انبار و تراکنش حسابداری برای موجودی محصول نیز ثبت می‌شود.

بیشتر...

محصولات

در این بخش محصولاتی را تعریف می‌کنید که قصد دارید به فروش برسانید و می‌خواهید در قسمت فروش دیده شوند. آن‌ها را با مشخصه‌های مختلف در تقسیم‌بندی خاص قرار می‌دهید..

بیشتر...